Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2015-02-09; 11:26:45 | Kuchnia
Pomóż radomskiej blogerce w triumfie!
Nasza najlepsza lokalna kulinarna blogerka, Anna Kosterna-Kaczmarek i jej blog "Czosnek w pomidorach" znajduje się w ścisłej krajowej czołówce. Bardzo niewiele brakuje jej do podium! Pomóżcie jej oddając na nią swój głos. A przy okazji możecie wesprzeć fundację Dzieci Niczyje!

Czosnek w pomidorach to najpopularniejszy kulinarny blog w naszym regionie, na łamach którego blogerka dzieli się swoimi przepisami i różnego typu inspiracjami.

Teraz bierze on udział w konkursie na Blog Roku 2014. Co ciekawe, plasuje się tuż za podium kategorii "kulinarne", a do rywalizacji przystąpiło niemal 250 autorów! Do ścisłego finału zmagań przejdzie pierwsza dziesiątka.

Dlatego zachęcamy do oddania głosu na naszą blogerkę. Można tego dokonać wysyłając sms na numer 7122, treść: E11139. Koszt smsa to 1,23 pln brutto, ale co ważne wszystkie środki pozyskane z głosowania, zostaną przeznaczone na rzecz fundacji Dzieci Niczyje.

EP
Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft