Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2015-04-20; 17:37:06 | Radom
Radomianin w ścisłej światowej czołówce arbitrów
13 sędziów z całego świata będzie oceniało 1 maja 2015 roku w Redmond, niedaleko Seattle uczestników konkursu Microsoft Educator Expert. Wśród ekspertów z Portugalii, Stanów Zjednoczonych, Grecji, Austrii, Belgii, Niemiec, Irlandii, Hiszpanii, Litwy i Bułgarii jest przedstawiciel z Polski. To radomianin - Artur Rudnicki.

Spośród ośmiuset nauczycieli ze stu krajów tylko dziesięciu w Polsce ma tytuł najbardziej innowacyjnego nauczyciela na świecie (Microsoft Innovative Educator Expert – MIE Expert). Globalny program Microsoft In Education to inicjatywa skierowana do nauczycieli wszystkich przedmiotów we wszystkich typach szkół, zaś jego celem jest nie tylko wyróżnianie, ale wspieranie w rozwoju nagrodzonych. Mogą liczyć na nieodpłatne szkolenia, zapewnienie udziału w konferencjach czy pomoc w nawiązywaniu kontaktów w kraju i zagranicą.

Nauczyciele mogą korzystać z portalu Microsoft Educator Network, który udostępnia m. in. materiały dydaktyczne, scenariusze lekcyjne, dobre praktyki, bezpłatne narzędzia informatyczne czy kursy e-learningowe.

Firma Microsoft w ramach realizacji międzynarodowego programu Microsoft In Education wytypowała na całym świecie uczestników konkursu (Microsoft Educator Expert), którzy zmierzą się ze sobą już 1 maja 2015 w Redmond w Stanach Zjednoczonych. Powołane jury liczy 13 ekspertów, wśród nich jest radomianin Artur Rudnicki, który posiada specjalne wyróżnienie mentorskie -„Microsoft Innovative Educator Expert Fellow”. Na co dzień pracuje w Zespole Szkół Technicznych im. T. Kościuszki w Radomiu, w szkole posiadającej tytuł „Szkoły mentorskiej Microsoft”.

Paweł Wolski
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft