Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2015-04-20; 17:37:06 | Radom
Radomianin w ścisłej światowej czołówce arbitrów
13 sędziów z całego świata będzie oceniało 1 maja 2015 roku w Redmond, niedaleko Seattle uczestników konkursu Microsoft Educator Expert. Wśród ekspertów z Portugalii, Stanów Zjednoczonych, Grecji, Austrii, Belgii, Niemiec, Irlandii, Hiszpanii, Litwy i Bułgarii jest przedstawiciel z Polski. To radomianin - Artur Rudnicki.

Spośród ośmiuset nauczycieli ze stu krajów tylko dziesięciu w Polsce ma tytuł najbardziej innowacyjnego nauczyciela na świecie (Microsoft Innovative Educator Expert – MIE Expert). Globalny program Microsoft In Education to inicjatywa skierowana do nauczycieli wszystkich przedmiotów we wszystkich typach szkół, zaś jego celem jest nie tylko wyróżnianie, ale wspieranie w rozwoju nagrodzonych. Mogą liczyć na nieodpłatne szkolenia, zapewnienie udziału w konferencjach czy pomoc w nawiązywaniu kontaktów w kraju i zagranicą.

Nauczyciele mogą korzystać z portalu Microsoft Educator Network, który udostępnia m. in. materiały dydaktyczne, scenariusze lekcyjne, dobre praktyki, bezpłatne narzędzia informatyczne czy kursy e-learningowe.

Firma Microsoft w ramach realizacji międzynarodowego programu Microsoft In Education wytypowała na całym świecie uczestników konkursu (Microsoft Educator Expert), którzy zmierzą się ze sobą już 1 maja 2015 w Redmond w Stanach Zjednoczonych. Powołane jury liczy 13 ekspertów, wśród nich jest radomianin Artur Rudnicki, który posiada specjalne wyróżnienie mentorskie -„Microsoft Innovative Educator Expert Fellow”. Na co dzień pracuje w Zespole Szkół Technicznych im. T. Kościuszki w Radomiu, w szkole posiadającej tytuł „Szkoły mentorskiej Microsoft”.

Paweł Wolski
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

W Radomiu wyglądamy wiosny, tymczasem lekkoatleci ZTE, którzy przebywają w Zakopanem na obozie szkoleniowym, podziwiają Tatry w zimowej scenerii

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft