Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2011-01-18; 20:00:11 | Turystyka
Dwie premiery w Heliosie
W najbliższy piątek w radomskim kinie Helios zaplanowane zostały dwie premiery – amerykańskiego filmy „Czarny Łabędź” oraz polskiej komedii „Och Karol 2”.

W filmie „Czarny Łabędź” Natalie Portman wciela się w postać Niny, która jest baleriną w jednym z najlepszych zespołów baletowych w Nowym Jorku. Panuje tam zimne wyrachowanie. Baletnice zrobią wszystko, by zepchnąć w dół dziewczynę, która tylko stanie o stopień wyżej niż one. Zbliża się kres kariery Beth i rozpoczyna się polowanie na jej miejsce w "Jeziorze Łabędzim". Główną rolą jest postać Odett, królowej łabędzi. Rola ta jest trudna, bo balerina będzie musiała grać zarówno słodkiego "Białego Łabędzia", jak i mrocznego "Czarnego Łabędzia". Czas płynie, a Nina desperacko próbuje odnaleźć swoją ciemną stronę. Wtedy zauważa w zespole dziewczynę wyglądającą jak ona. Za każdym razem, kiedy próbuje do niej podejść, dziewczyna odwraca się. W końcu spotyka ją po próbie. Ma na imię Lilly (Mila Kunis) i wygląda jak Nina. Nie jest jednak jej wierną kopią.

W polskiej komedii „Och Karol 2” Piotr Adamczyk gra Karola, który ma wszystko. Świetnie zarabia, jest najlepszym pracownikiem dużej firmy, jeździ sportowym samochodem i posiada piękny dom, gdzie codziennie czeka na niego jeszcze piękniejsza narzeczona Maria (Małgorzata Socha). Jest czarujący, uwielbia seks, a kobiety zniewala w mgnieniu oka. Doskonale zdaje sobie sprawę, że podoba się kobietom i z rozkoszą korzysta z tego dobrodziejstwa. Oprócz narzeczonej ma trzy kochanki.

Obydwa filmy będzie można obejrzeć już w piątek w radomskim kinie Helios w następujących godzinach:

OCH KAROL 2 - Polska/15 - 11.15, 13.30, 15.45, 18.00, 20.15, 22.30
CZARNY ŁABĘDŹ - USA/15 - 13.00, 17.15, 19.30, 21.45

Gladius
powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft