Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2015-11-05; 13:08:22 | Zdrowie i uroda
Akcja movember w Zespole Szkół Technicznych
W tym roku, podobnie jak w ubiegłym ZST w Radomiu organizuje akcję propagującą badania profilaktyczne, mające na celu wykrycie raka jąder i prostaty. W 2014 roku nauczyciele IT zaszczepili ‪akcję #‎Movember w Zespole Szkół Technicznych, z przyjemnością mogliśmy zaobserwować, iż nie pozostała ona bez odzewu, ponieważ zaangażowali się w nią rodzice, nauczyciele i uczniowie.

Zespół Szkół Technicznych w tym roku także zapuszcza wąsy/zarost/brodę – pamiętajcie: Raka gołym okiem nie widać. Wąsy tak, szczególnie, że na nas patrzą setki młodych ludzi którym musimy przypomnieć o dbaniu o swoje zdrowie. Od listopada wraz z laboratorium analiz medycznych Medica ruszamy z akcją #movember – czyli zapuść wąsy dla jaj.

W skrócie:
Akcja #movember ma na celu propagowanie badań profilaktycznych u mężczyzn w celu wczesnego wykrycia raka lub sprawdzenia ogólnego stanu zdrowia. Akcja polega na tym iż w miesiącu listopadzie “hodujemy zarost”, 27 listopada zaś odbędzie się finał akcji w naszej szkole w którym pracownicy laboratorium analiz medycznych Medica przyjdą i wykonają badania dla zainteresowanych osób.

Serdecznie zachęcamy naszych nauczycieli, uczniów i ich rodziców a także sympatyków Zespołu Szkół Technicznych do wzięcia udziału w tej akcji.

MAD

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft