Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2015-11-05; 13:08:22 | Zdrowie i uroda
Akcja movember w Zespole Szkół Technicznych
W tym roku, podobnie jak w ubiegłym ZST w Radomiu organizuje akcję propagującą badania profilaktyczne, mające na celu wykrycie raka jąder i prostaty. W 2014 roku nauczyciele IT zaszczepili ‪akcję #‎Movember w Zespole Szkół Technicznych, z przyjemnością mogliśmy zaobserwować, iż nie pozostała ona bez odzewu, ponieważ zaangażowali się w nią rodzice, nauczyciele i uczniowie.

Zespół Szkół Technicznych w tym roku także zapuszcza wąsy/zarost/brodę – pamiętajcie: Raka gołym okiem nie widać. Wąsy tak, szczególnie, że na nas patrzą setki młodych ludzi którym musimy przypomnieć o dbaniu o swoje zdrowie. Od listopada wraz z laboratorium analiz medycznych Medica ruszamy z akcją #movember – czyli zapuść wąsy dla jaj.

W skrócie:
Akcja #movember ma na celu propagowanie badań profilaktycznych u mężczyzn w celu wczesnego wykrycia raka lub sprawdzenia ogólnego stanu zdrowia. Akcja polega na tym iż w miesiącu listopadzie “hodujemy zarost”, 27 listopada zaś odbędzie się finał akcji w naszej szkole w którym pracownicy laboratorium analiz medycznych Medica przyjdą i wykonają badania dla zainteresowanych osób.

Serdecznie zachęcamy naszych nauczycieli, uczniów i ich rodziców a także sympatyków Zespołu Szkół Technicznych do wzięcia udziału w tej akcji.

MAD

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft