Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-01-28; 10:46:06 | Edukacja
Dodatkowe zajęcia z informatyki dla gimnazjalistów w ZST
Od 20 lutego Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu zaprasza uczniów radomskich gimnazjów na dodatkowe zajęcia z informatyki.

1. Komputer w sieci - Twój własnoręcznie zbudowany komputer jako cząstka Internetu. Jego najczęstsze usterki. Jak Go zbudować? Jak pozbyć się jego wad? Do czego można wykorzystać stary komputer lub laptop? Twoja sieć domowa słabo działa? Jak dobrze zabezpieczyć sieci bezprzewodową? Jak sprawdzić jakość zabezpieczenia a może Twój problem jest jeszcze inny. Te i podobne zagadnienia pokażemy na naszych zajęciach, odpowiemy na wasze pytania i pokażemy jak to wszystko funkcjonuje.

2. Jak stworzyć multimedialny interaktywny serwis internetowy? Poznaj nowe technologie umożliwiające tworzenie takich właśnie stron. Stwórz własny serwis zawierający atrakcyjne animowane multimedia. Dodaj do swojego serwisu elementy interaktywności. Niech Twoja strona żyje i cieszy innych użytkowników. A wszystko to przy użyciu darmowego oprogramowania. Za darmo też można być PRO. Sprawdź!

3. Akademia programowania Touch Develop, AppInventor & Code.org - zajęcia te w ciekawy sposób wprowadzą Cię w tajniki programowania własnych gier komputerowych w innowacyjnym środowisku Microsoftu. Dzięki nim dowiesz się również jak zaprojektować ciekawą aplikację na urządzenia mobilne z systemem Android. Te zajęcia to również okazja do zabawy i nauki kodowania w Code.org. Nie zwlekaj i zapisz się na nie już dziś.

4. Wehikuł czasu - na tych zajęciach przeniesiesz się w czasie. Chcesz wiedzieć jak wyglądał Radom jak wyglądała twoja okolica w dawnych czasach? Np podczas II wojny światowej. Nic prostszego dowiesz się tego dzięki „Photoshopowi” i odrobinie "magii"- zapraszamy na zajęcia.

Data: Każda sobota w semestrze letnim, począwszy od 20 lutego
Miejsce: Zespół Szkół Technicznych w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/60

Prosimy o zarejestrowanie się poprzez adres poczty elektronicznej Jaroslaw.Orczykowski@zst.radom.pl celem rezerwacji miejsca. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja na wybrane zajęcia rusza od 16.02.2014. Harmonogram godzinowy zajęć będzie publikowany na stronie szkoły: www.zst-radom.edu.pl.

MAD

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft