Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-02-12; 15:17:35 | Zwoleński
Nowi komendanci powiatowi policji w Zwoleniu i Szydłowcu
Komendant Powiatowy Policji w Zwoleniu insp. Kazimierz Wojdyło przeszedł na emeryturę. Wczoraj został uroczyście pożegnany przez swoich współpracowników. Zastąpi go na tym stanowisku podinsp. Jarosław Popczyński, dotychczasowy szef szydłowieckich policjantów.


Po blisko 4 latach służby w Komendzie Powiatowej Policji w Zwoleniu na stanowisku komendanta, insp. Kazimierz Wojdyło odszedł ze służby na emeryturę. W Policji pełnił służbę od ponad 34 lat. Uroczyste pożegnanie odbyło się w Urzędzie Miejskim w Zwoleniu, w obecności Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji zs. w Radomiu mł. insp. Kamila Borkowskiego.

W pożegnaniu komendanta uczestniczyli policjanci i pracownicy KPP w Zwoleniu oraz starosta i vice starosta zwoleński, zastępca burmistrza Zwolenia, wójtowie gmin, przedstawiciele straży pożarnej oraz sanepidu. Na zakończenie uroczystej zbiórki, insp. Kazimierz Wojdyło dziękując wszystkim za przybycie, podsumował przebieg swojej służby w KPP w Zwoleniu, szczególnie dziękując kilku policjantom za ponadprzeciętne osiągnięcia w służbie.

Nowym komendantem w Zwoleniu będzie podinsp. Jarosław Popczyński, który przez ostatnie 5 lat był szefem szydłowieckich policjantów. Podinsp. Popczyński został wczoraj uroczyście pożegnany przez swoich współpracowników. W pożegnaniu uczestniczyli również starosta szydłowiecki, burmistrz Szydłowca oraz przedstawiciele straży pożarnej oraz prokuratury. Przybyli goście kierowali wiele ciepłych słów pod adresem odchodzącego komendanta i podziękowali za wiele lat pomyślnej współpracy.

Pełniącym obowiązki komendanta KPP w Szydłowcu jest od dzisiaj mł. insp. Jacek Różański, dotychczasowy naczelnik wydziału kryminalnego KWP zs. w Radomiu.

Autor: sierż. Marlena Skórkiewicz/st. asp. Jacek Szarpak/RJ


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft