Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-02-12; 15:36:36 | Edukacja
Z informatyką za pan brat - przyjdź na dodatkowe zajęcia w ZST
Jak stworzyć multimedialny interaktywny serwis internetowy, jakie są tajemnice programowania własnych gier komputerowych w innowacyjnym środowisku Microsoftu, a może jak wyglądał Radom w przeszłości - na te i wiele innych pytań będą mogli poznać uczestniczyć dodatkowych zajęć w Zespole Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki.

Radomska szkoła ma przyjemność zaprosić uczniów radomskich szkół na zajęcia dodatkowe z informatyki.

Ich tematyka to:
1. Komputer w sieci - Twój własnoręcznie zbudowany komputer jako cząstka Internetu. Jego najczęstsze usterki. Jak Go zbudować? Jak pozbyć się jego wad? Do czego można wykorzystać stary komputer lub laptop? Twoja sieć domowa słabo działa? Jak dobrze zabezpieczyć sieć bezprzewodową? Jak sprawdzić jakość zabezpieczenia a może Twój problem jest jeszcze inny. Te i podobne zagadnienia pokażemy na naszych zajęciach, odpowiemy na wasze pytania i pokażemy jak to wszystko funkcjonuje.

2. Jak stworzyć multimedialny interaktywny serwis internetowy? Poznaj nowe technologie umożliwiające tworzenie takich właśnie stron. Stwórz własny serwis zawierający atrakcyjne animowane multimedia. Dodaj do swojego serwisu elementy interaktywności. Niech Twoja strona żyje i cieszy innych użytkowników. A wszystko to przy użyciu darmowego oprogramowania. Za darmo też można być PRO. Sprawdź!

3. Akademia programowania Touch Develop, AppInventor & Code.org - zajęcia te w ciekawy sposób wprowadzą Cię w tajniki programowania własnych gier komputerowych w innowacyjnym środowisku Microsoftu. Dzięki nim dowiesz się również jak zaprojektować ciekawą aplikację na urządzenia mobilne z systemem Android. Te zajęcia to również okazja do zabawy i nauki kodowania w Code.org. Nie zwlekaj i zapisz się na nie już dziś.

4. Wehikuł czasu - na tych zajęciach przeniesiesz się w czasie. Chcesz wiedzieć jak wyglądał Radom, jak wyglądała twoja okolica w dawnych czasach? Np. podczas II wojny światowej. Nic prostszego!. Dowiesz się tego dzięki „Photoshopowi” i odrobinie "magii" - zapraszamy na zajęcia.

Zajęcia odbywać się będą w każdą sobotę w semestrze letnim 2016/2016 począwszy od 20 lutego 2016 w Zespole Szkół Technicznych w Radomiu, ul. Limanowskiego 26/60.

Organizatorzy proszą o zarejestrowanie się poprzez adres poczty elektronicznej Jaroslaw.Orczykowski@zst.radom.pl celem rezerwacji miejsca. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja na wybrane zajęcia rusza od 16.02.2014. Harmonogram godzinowy zajęć będzie publikowany na stronie szkoły: www.zst-radom.edu.pl.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft