Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-05-23; 13:56:48 | Lipski
Zatrzymany za uszkodzenie samochodów
Lipscy policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który w niedzielę nad ranem uszkodził dwa zaparkowane samochody na jednym z miejskich parkingów. Na dodatek w czasie zatrzymania sprawca znieważył interweniujących policjantów. Teraz odpowie za swoje czyny przed sądem.

Do uszkodzenia aut doszło wczoraj nad ranem na jednym z miejskich parkingów w Lipsku. Młody mężczyzna przechodząc obok samochodów wybijał w nich szyby, reflektory i niszczył karoserię. Nie wiadomo ile by jeszcze uszkodził pojazdów, gdyby nie szybka informacja od jednego z mieszkańców osiedla i równie szybka interwencja policjantów. Funkcjonariusze natychmiast po zgłoszeniu pojechali na wskazany parking. Tam zobaczyli mężczyznę, który niszczy samochody. Na dodatek do interweniujących policjantów zachowywał się wulgarnie i agresywnie.

Męzczyna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Został zatrzymany i resztę weekendu spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu za uszkodzenie aut i znieważenie policjantów odpowie przed sądem - informuje mł.asp. Tomasz Krukowski.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft