Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-05-24; 17:08:54 | Kultura
Tytuły mistrzowskie do zgarnięcia. Wystarczy że gracie w... FIFĘ!
Zespół Szkół Technicznych w Radomiu wychodząc naprzeciw oczekiwaniom ogromnej rzeszy sympatyków sportu organizuje w dniu 4 czerwca 2016 roku mistrzostwa szkół gimnazjalnych FIFA 2016. Będzie to już druga edycja tego konkursu, którego celem jest popularyzowanie wśród młodzieży postaw pro społecznych, rozwijanie dobrych cech życia w grupie, wzmacnianie poczucia własnej wartości oraz krzewienie współzawodnictwa.

Jeżeli jesteś gimnazjalistą z Radomia lub uczęszczasz do szkoły gimnazjalnej położonej niedaleko Radomia, to jest to informacja właśnie dla Ciebie. Uważasz, że potrafisz biegle obsługiwać konsole XBOX oraz doskonale wykorzystywać atuty światowych drużyn piłkarskich? Chcesz pochwalić się swoimi umiejętnościami i sprawdzić czy dasz radę pokonać swoich rówieśników? Czujesz, że możesz wykorzystać swoje zdolności obsługi konsoli do zdobycia tytułu mistrza szkół gimnazjalnych w FIFA 2016? Masz ochotę sympatycznie, wśród grona rówieśników spędzić sobotnie przedpołudnie? Skorzystaj z okazji i zgłoś się w celu wzięcia udziału w mistrzostwach.

Regulamin oraz zasady udziału w imprezie znajdziecie pod adresem http://zst-radom.edu.pl oraz na profilu facebookowym szkoły. Kartę zgłoszenia należy wypełnić i wydrukować, a następnie dostarczyć do sekretariatu Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu na ul. Limanowskiego 26/30 najpóźniej do dnia 1 czerwca 2016 roku. Decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona (max. 64 uczestników).

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft