Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-08-19; 13:17:10 | Lipski
Dni Lipska już w ten weekend. Wystąpi Rafał Brzozowski
Burmistrz Miasta i Gminy Lipsko oraz Lipskie Centrum Kultury zapraszają na uroczyste obchody Dni Lipska, które odbędą się w weekend, 20-21 sierpnia. Gwiazdą koncertu galowego będzie Rafał Brzozowski z zespołem.

W sobotę, 20 sierpnia, Lipsko zaprasza na "Dzień Sportu". Podczas jego trwania zawodnicy zmierzą się w wielu konkurencjach sportowych tj. turniej piłki nożnej, turniej piłki plażowej, turniej tenisa ziemnego czy mały wyścig kolarski dla dzieci

Natomiast już wieczorem organizatorzy zapraszają na "Wieczór Sztuk". W czasie jego trwania odbędzie się wernisaż dwóch wystaw: "Kapliczki Ziemi Lipskiej" Jana Skrzypczyńskiego oraz "Rzeźba sakralna" Witolda Wypchło. Miłośnicy muzyki klasycznej wysłuchają koncertu pt. "Stąd do gwiazd".

Zaś w niedzielę, 21 sierpnia, impreza rozpocznie się zawodami wędkarskimi o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Lipsko. Zbiórka wędkarzy nad zalewem już o godz. 7.

Na Miejskim Stadionie Sportowym w Lipsku o godz. 16.00 wystartuje Koncert Galowy Dni Lipska. Podczas jego trwania wystapią m.in. zespół Hangover, zespół Lesioki, a także zespół Fuego z Lipskiego Centrum Kultury. Gwiazdą wieczoru będzie Rafał Brzozowski z zespołem.

Jednak to nie wszystkie atrakcje, które przygotowali organizatorzy. W czasie trwania wydarzenia odbędzie się także pokaz tresury psów policyjnych, natomiast na najmłodszych uczestników imprezy będzie czekało wesołe miasteczko.

Dni Lipska 2016 zakończą się zabawą pod gwiazdami z zespołem Kanon.

Wydarzenie odbędzie się pod honorowym patronatem Wojewody Mazowieckiego oraz Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Źródło: lipsko.eu

DK

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft