Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-12-04; 23:22:27 | Zwoleński
Paulina Maziarz wywalczyła koronę!
Mieszkanka gminy Zwoleń, Paulina Maziarz, została wybrana najpiękniejszą Polką. W niedzielny wieczór w Krynicy Zdroju odbyła się gala finałowa konkursu Miss Polski 2016.

Tegoroczna Miss Ziemi Radomskiej, Paulina Maziarz, wywalczyła koronę podczas niedzielnego finału konkursu Miss Polski 2016. Najpiękniejsza Polka ma dwadzieścia lat i pochodzi z miejscowości Mostki w gminie Zwoleń.

Podczas gali finałowej o koronę najpiękniejszej Polki rywalizowało 24 dziewczęta. Finał konkursu był poprzedzony zgrupowaniem, które odbywało się w hotelu Beskid w Nowym Sączu.

Finalistki zaprezentowały się w sześciu odsłonach: w zimowej kolekcji casual Violi Piekut, sukniach ślubnych i wieczorowych tej samej projektantki, w kolekcji glamour Hector & Karger, w strojach kąpielowych firmy Self-Collection, a także ekologicznych futrach Bamed.

W czasie finału w Hali Lodowej w Krynicy Zdroju na scenie wystąpili: Natalia Szroeder i Grzegorz Hyży. Galę poprowadzili Agnieszka Hyży i Krzysztof Ibisz.

Laureatce konkursu Miss Polski 2016, Paulinie Maziarz, serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Fot.: Facebook - Paulina Maziarz - Miss Polski 2016 - kandydatka

Daria Kurys

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft