Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-12-09; 22:09:13 | Białobrzeski
Czujesz się samotny, opuszczony? Jest rozwiązanie
Jesteś samotny, szukasz dobrej żony, dobrego męża, czujesz się opuszczony, a może boisz się leku przed starością? Ta specjalna msza jest właśnie dla Ciebie!

To „specjalna Msza”, inna niż wszystkie – jedyna taka. Spotkanie dla osób samotnych, poszukujących dobrego męża, dobrej żony, dla rozwiedzionych, opuszczonych i dla tych, którzy czują lęk przed starością. Pierwsza Msza św. – w najbliższą niedzielę, 11 grudnia o godz. 19.00.

Nie trzeba już jeździć do Krakowa, Warszawy czy Częstochowy. Jest Jasionna/k Białobrzegów Radomskich - zachęcają organizatorzy spotkania. Dlaczego Jasionna? – To niezwykłe miejsce, pełne miłości Boga i Jego Matki. Bo jest tu Matka Boża w cudownym obrazie, słynącym z wielu z łask i ogromnej ilości cudów, bo temu miejscu patronuje Matka Boża Szkaplerzna i Św. Józef – Orędownik w trudnych sprawach i Patron osób samotnych i poszukujących dobrego męża i dobrej żony. Dlatego, jeśli pragniesz lub znasz kogoś kto marzy o założeniu Bogiem silnej rodziny, o nawiązaniu nowych znajomości i przyjaźni czy nie chce być samotny, to zapraszamy do Jasionny do kościoła w parafii Zwiastowania NMP w Jasionnie - zachęcają organizatorzy.

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz

powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft