Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2016-12-12; 17:45:45 | Białobrzeski
Dziku nagrał polską wersję ''Last Christmas'' [VIDEO]
Hubert "Dziku" Dzikołowski zachęca do tego, abyśmy już teraz wczuli się w świąteczny klimat. Posłuchajcie koniecznie utworu młodego artysty pt. "Wigilijny wieczór".

Hubert Dzikołowski w ubiegłym roku wpadł na pomysł nagrania świątecznego utworu, który wykracza poza dzisiejsze piosenki disco. W ten sposób powstała piosenka pt. "Wigilijny wieczór".- Pomysł ten narodził się rok temu i rok temu został zrealizowany. Moim marzeniem jest nagrać płytę z kolędami i pastorałkami, ale to bardzo długa droga, dlatego postanowiłem na razie zrealizować klip do mojej autorskiej piosenki świątecznej - opowiada artysta - Jest to coś innego niż dzisiejsze piosenki świąteczne w disco. Zawarłem w nim troszkę klimatu ze stylu shuffle oraz swingu - dodaje Dziku.

Ekipa Salem Design Studio okrzyknęła świąteczny utwór formacji "polskim odpowiednikiem "Last Christmas"". Czy radomskim słuchaczom przypadnie on także do gustu? Zapraszamy do oglądania klipu i komentowania!
Fot.: YouTube.com

Daria Kurys

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft