Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-01-23; 11:33:59 | Białobrzeski
Dzielnicowa pomogła nieprzytomnemu mężczyźnie
Policyjny patrol przejeżdżając przez centrum Białobrzegów zauważył przewracającego się na chodnik mężczyznę, który po upadku stracił przytomność. Pierwszej pomocy poszkodowanemu mężczyźnie udzielała miejscowa dzielnicowa i funkcjonariusz „patrolówki”.

Padająca mżawka i temperatura poniżej 0° C spowodowała w piątek na terenie Białobrzegów oblodzenie ulic i chodników. Mężczyzna, który szedł po chodniku potknął się na śliskiej nawierzchni, upadł i stracił przytomność. Zdarzenie widzieli przejeżdżający policjanci: dzielnicowa gminy Białobrzegi i funkcjonariusz ogniwa patrolowo-interwencyjnego Wydziału Prewencji.

Mundurowi od razu podbiegli do leżącego mężczyzny i zaczęli udzielać pomocy. Policjantka udrożniła drogi oddechowe 60-latkowi sprawdziła funkcje życiowe i opatrzyła rozległą ranę głowy. Na miejsce przyjechała też wezwana karetka pogotowia ratunkowego i zabrała poszkodowanego do szpitala.

Warto dodać, że policjantka udzielająca mu pierwszej pomocy to jedyna dzielnicowa na terenie powiatu białobrzeskiego. Tydzień temu w VII edycji konkursu na najpopularniejszego dzielnicowego 2016 roku zajęła pierwsze miejsce.

mł. asp. Edward Banach
DK


Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft