Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-03-09; 11:24:56 | Białobrzeski
Pobiegnij w Biegu Pilicy. Ruszyły zapisy
Można się już rejestrować do udziału w tegorocznej edycji Biegu Pilicy, który odbędzie się 14 maja.

Na biegaczy czeka 10 kilometrowa szybka i atrakcyjna trasa, dla mniej wytrwałych 3 kilometrowa trasa biegowa i nordic walking, a dla dzieci i młodzieży specjalne „biegi kolorowe” na dystansach dopasowanych do wieku startujących. Organizatorem biegu jest Gmina Białobrzegi, a profesjonalne wsparcie biegów zapewnia firma Sport Evolution (realizator pierwszej edycji Biegu Pilicy w 2016 r. oraz wielu innych imprez biegowych i maratonów w Polsce).

Trasa biegu na 10 km składa się z dwóch pętli po 5 km przebiegając ulicami miasta. Start i meta została zaplanowana na Placu Zygmunta Starego przed Ratuszem. Trasa będzie przebiegała m.in. ulicami Żeromskiego, Szkolną, Sądową, Reymonta, Kościelną, Kusocińskiego, Sportową, Składową, Polańską i Ogrodową. Warunkiem udziału w tym biegu jest wcześniejsza rejestracja i wykupienie atrakcyjnego pakietu startowego. Rejestracja już trwa i jest możliwa na stronie internetowej www.biegpilicy.pl.

Wcześniejszej rejestracji oraz wniesienia opłaty startowej wymaga również udział w biegu na 3 kilometry oraz nordic walking na tej samej trasie.

Źródło: bialobrzegi.pl

WK

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft