Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-03-14; 09:38:11 | Moda
Modowe spotkanie w Galerii Słonecznej
Sesje zdjęciowe, poszukiwania sezonowych trendów i moda prosto z największych wybiegów mody – to tylko ułamek codzienności stylistów pracujących dla najbardziej popularnych magazynów modowych. Już niedługo swoją wiedzą i modowymi sztuczkami podzieli się modowa ekspertka magazynu Glamour – a to wszystko już w sobotę, 18 marca, w TK Maxx w Galerii Słonecznej!

W sobotę, 18 marca, specjalistka magazynu Glamour odwiedzi radomski sklep TK Maxx, by zainspirować miłośników mody do odświeżenia wiosennej garderoby! Spotkanie ze stylistką to doskonała okazja, aby dowiedzieć się na czym polega jej praca i co piszczy w modowej trawie, a także poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą dopasowania stroju do typu figury. Mieszkańcy Radomia taką okazję będą mieli już w najbliższy weekend! W trzech cyklach – o godzinie 12.00, 14.00 oraz 16.00, stylistka czekać będzie na fanów stylu w specjalnie przygotowanej przestrzeni w TK Maxx. Oprócz modowej teorii, goście TK Maxx będą mogli wziąć udział w wyjątkowym konkursie na stworzenie własnej stylizacji z perełek upolowanych w TK Maxx. Wygraną będą karty upominkowe do wykorzystania we wszystkich 35 sklepach na terenie całej Polski!

Żródło: TK Maxx/ Justyna Jówko

WK

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft