Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-03-20; 13:11:53 | Białobrzeski
Szukali obrączki na ''siódemce
W niedzielę na obwodnicy Białobrzegów dwie osoby chodziły z wykrywaczem metali. Za nic mieli bezpieczeństwo swoje i kierowców. Najważniejsze dla nich było odnalezienie obrączki.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach otrzymał zgłoszenie o tym, że dwie osoby chodzą po trasie S7 z wykrywaczem metali. Policjanci którzy pojechali na miejsce byli bardzo zaskoczeni. Okazało się, że kobieta i mężczyzna przeczesują wykrywaczem metali pobocze drogi w poszukiwaniu obrączki, którą kobieta wyrzuciła z pojazdu w zeszłym roku. Piesi swoją obecnością stwarzali bardzo duże zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dodatkowo pojazd którym przyjechali na miejsce również stojąc na poboczu drogi stwarzał niebezpieczne sytuacje. Amatorzy poszukiwań zostali ukarani mandatami za swoje wykroczenia i zaprzestali poszukiwań.

Wielu pieszych poruszających się po drodze ekspresowej nawet nie zdaje sobie sprawy z niebezpieczeństw jakie niesie takie zachowanie. Kierowcy nie spodziewają się pieszego na takiej drodze, a w przypadku zauważenia osoby reagują bardzo gwałtownie powodując zagrożenie w ruchu drogowym.

Foto: pixabay.com

KPP Białobrzegi
WK


Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft