Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-03-21; 10:43:59 | Zwoleński
Kolejna schetynówka zmieni gminę Zwoleń
Wkrótce rozpocznie się realizacja zadania pn. „Przebudowa ulicy Kardynała Wyszyńskiego i Księdza Packa w Zwoleniu”.

Umowa z wyłonionym w przetargu wykonawcą została podpisana w piątek, 10 marca. Najkorzystniejszą ofertę złożyło zwoleńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych z ceną ofertową zamówienia 2 121 969,65 zł.

Inwestycja będzie finansowana w połowie ze środków budżetu Gminy Zwoleń oraz Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych, tzw. schetynówek.

W ramach zadania Gmina Zwoleń chce przebudować prawie kilometrowy odcinek drogi, a także wyremontować chodniki, zjazdy i zatoki postojowe. Zadanie obejmuje także budowę oświetlenia ulicznego oraz oznakowania drogowego. Planuje się również przeprowadzić prace związane z odwodnieniem drogi.

Warto przypomnieć, że już pięciokrotnie nasza gmina korzystała z rządowych dotacji. W 2010 roku wyremontowano i przebudowano Aleję Pokoju oraz ul. Kościuszki zaś w 2011 ul. Generała Andersa. W 2014 przebudowana została ul Chopina, natomiast w 2015 ul. Ludowa. W minionym roku wyremontowano ul. Władysława Jagiełły i Adama Mickiewicza.

Źródło: Urząd Miejski w Zwoleniu

WK

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft