Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-04-20; 20:00:15 | Grójecki
Pod Grójcem powstanie gigantyczny park wodny
Pod Mszczonowem, 80 kilometrów od Radomia, zostanie wybudowany największy park wodny w Europie Środkowo-Wschodniej.

Gigantyczny aquapark powstanie na obszarze około 20 hektarów we wsi Wręcza (gm. Mszczonów). Inwestorem jest Global City Holdings, który jest znany z sieci kin Cinema City. - Celem Spółki jest zapewnienie rozrywki milionom gości z Polski oraz innych krajów Europy Środkowo-Wschodniej i Europy Zachodniej, w parku oferującym atrakcje znane z innych parków na świecie, od tych dostarczających najbardziej ekstremalnych wrażeń do klasycznych atrakcji. W Park of Poland stworzone będą atrakcje turystyczne dla klientów w każdym wieku, a część z nich będzie działała przez cały rok - informuje inwestor.

Na terenie parku wodnego Suntago Wodny Świat znajdzie się m.in. basen w stylu wyspy tropikalnej, duża strefa zdrowia oraz centrum Galaxy z kompleksem zjeżdżalni dla gości od najmłodszych do młodzieży i dorosłych lubiących mocne wrażenia. Co ciekawe, najdłuższa zjeżdżalnia ma mieć ponad 300 metrów.

Termin otwarcia gigantycznego parku wodnego przewidziany jest na 2019 rok. Jego budowa rozpocznie się po długim weekendzie, 4 maja. Koszt inwestycji pochłonie około 150 mln euro.

Źródło i wizualizacja: globalcityholdings.com

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz
powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft