Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-04-20; 20:14:13 | Zwoleński
Ruszył remont na zwoleńskich ulicach
Rozpoczęły się prace związane z realizacją zadania pn. „Przebudowa ulicy Kardynała Wyszyńskiego i Księdza Packa w Zwoleniu” Wykonawcą inwestycji jest zwoleńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych.

Inwestycja będzie finansowana w połowie ze środków budżetu Gminy Zwoleń oraz Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych, tzw. schetynówek. Jej koszt w całości opiewa na kwotę 2 121 969,65 zł.

W ramach zadania Gmina Zwoleń przebuduje prawie kilometrowy odcinek drogi, a także wyremontuje chodniki, zjazdy i zatoki postojowe. Zadanie obejmuje także budowę oświetlenia ulicznego oraz oznakowania drogowego. Planuje się również przeprowadzić prace związane z odwodnieniem drogi.

W związku z rozpoczętymi pracami mieszkańcy Zwolenia będą musieli zmagać się z utrudnieniami w ruchu. Wykonawca prac wprowadził zmienioną organizację ruchu na czas trwania robót. Ul. Kardynała Wyszyńskiego od momentu rozpoczęcia prac jest ulicą jednokierunkową na całej długości – od ul. Chopina do ul. Lubelskiej.

Źródło: Urząd Miejski w Zwoleniu

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft