Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-04-28; 21:59:54 | Zwoleński
Gmina Zwoleń. Trwa termomodernizacja szkół
W kwietniu rozpoczęły się prace związane z termomodernizacją budynków szkół podstawowych w Baryczy i w Sycynie. Odbywają się one w ramach projektu pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej w Gminie Zwoleń z instalacją OZE”.

Realizacją prac zajmują się dwie firmy. Firma Waldemara Stelmacha SGW Budownictwo z Radomia prowadzi prace remontowo-budowlane w Baryczy, zaś przedsiębiorstwo Jacka Poleszaka „POL-BUD” z Ciecierzyna w Sycynie. Łącznie inwestycje wyceniono na kwotę ponad 2 mln zł.

Zarówno w Sycynie, jak i w Baryczy do zakończenia roku szkolnego prace remontowo-budowlane będą prowadzone za zewnątrz. Do środka budynków przeniosą się dopiero na początku wakacji.

Przypominamy, że rozpoczęte inwestycje finansowane są z dotacji pochodzących z funduszy strukturalnych UE i Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego oraz ze środków budżetu Gminy Zwoleń.

Źródło: zwolen.pl

Poleć artykuł swoim znajomymJeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft