Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-05-23; 09:12:17 | Zdrowie i uroda
Wielkie otwarcie JYSK w CH ECHO !
Już w najbliższy czwartek, 25 maja o godz. 8:00 do godz. 20.00, w Centrum Handlowym ECHO w Radomiu odbędzie się wielkie otwarcie sklepu JYSK o powierzchni ok. 1,150 m2. Tylko z tej okazji na wszystkich czekać będą niesamowite promocje i cenowe okazje- aż do 70% rabatu!!! To doskonała informacja dla wszystkich tych, którzy na co dzień korzystają z usług centrum.


JYSK to jedna z najszybciej rozwijających się sieci handlowych na świecie oferująca szeroki wybór artykułów wyposażenia sypialni i mieszkania.

Misją JYSK jest sprzedawanie artykułów dobrej jakości w niskiej cenie. Specjalnością sieci są artykuły do sypialni: kołdry, poduszki i materace, aczkolwiek JYSK oferuje również wiele innych akcesoriów do domu – pościel, ręczniki, artykuły dekoracyjne, meble, w tym również meble ogrodowe. Wszystkie produkty JYSK projektowane są według prostych i minimalistycznych cech stylu skandynawskiego.
JYSK ma ponad 2100 sklepów w 36 krajach i ponad 180 sklepów we wszystkich większych miastach Polski.
Serdecznie zapraszamy do nowego sklepu JYSK w ECHO w Radomiu!

Centrum Handlowe ECHO w Radomiu zostało otwarte w maju 2000 roku. Zarządcą centrum handlowego jest London and Cambridge Properties Sp. z o.o., czyli polski oddział London & Cambridge Properties Ltd (LCP). To jedna z największych brytyjskich firm na rynku nieruchomości i prywatnych inwestorów w Europie, specjalizująca się w nieruchomościach komercyjnych.


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft