Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-08-07; 20:51:27 | Radom
Air Show 2017: nie ma już bezpłatnych kart wstępu
Organizatorzy Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show 2017 poinformowali na stronie internetowej o wykorzystaniu limitu bezpłatnych kart wstępu na imprezę. Jednocześnie strona wojskowa ostrzega przed oszustami.

Informujemy, że bezpłatnych kart wstępu nie można obecnie pobrać ze strony eBilet.pl. Proszę zapisać się do fan alertu na stronie eBilet.pl. O ewentualnej zmianie sytuacji poinformujemy na naszej stronie internetowej www.airshow.wp.mil.pl oraz na profilu Międzynarodowe Pokazy Lotnicze AIR SHOW na Facebooku - czytamy na stronie internetowej Air Show - Jednocześnie informuję, że jedynym autoryzowanym przez Biuro Organizacyjne AIR SHOW 2017 dystrybutorem bezpłatnych kart wstępu jest nasz partner wspierający portal eBilet.pl. Wszystkie inne portale bądź strony internetowe oferujące karty wstępu nie działają we współpracy i z upoważnienia Biura Organizacyjnego AIR SHOW. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w przypadku otrzymania oferty kupna kart wstępu na Pokazy. Karty wstępu są bezpłatne.

Źródło: airshow.wp.mil.pl
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas terazpowróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft