Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-08-07; 21:15:19 | Radomski
Upał? Przyjedź nad iłżecki zalew
Gdzie się ochłodzić podczas upałów? Najlepiej nad zalewem w Iłży. Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Iłży zaprasza po letnie orzeźwienie właśnie nad iłżeckie jezioro.

Chętnych nie brakuje i nic dziwnego, bo jest tam jedna z najczystszych wód w okolicy. - W ostatnich latach ośrodek był systematycznie modernizowany a jezioro oczyszczane - mówi Rafał Nachyła, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Iłży.

Zbiornik ma status miejsca wykorzystywanego do kąpieli. Nad jeziorem znajduje się plaża, wydzielone miejsce do kąpieli dla dzieci i dorosłych. Do dyspozycji gości są dwa boiska do piłki plażowej, siłownia zewnętrzna a na dzieci czeka plac zabaw. Czynna jest również wypożyczalnia sprzętu wodnego - kajaków, rowerów wodnych oraz łódki. Wypożyczenie kajaku dwuosobowego to koszt 8 złotych za godzinę, dwuosobowego roweru 12 złotych a czteroosobowego 18 złotych za godzinę. Wynajęcie łodzi kosztuje 25 złotych za godzinę.

Źródło: ilza.pl
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz
powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft