Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-08-07; 21:15:19 | Radomski
Upał? Przyjedź nad iłżecki zalew
Gdzie się ochłodzić podczas upałów? Najlepiej nad zalewem w Iłży. Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Iłży zaprasza po letnie orzeźwienie właśnie nad iłżeckie jezioro.

Chętnych nie brakuje i nic dziwnego, bo jest tam jedna z najczystszych wód w okolicy. - W ostatnich latach ośrodek był systematycznie modernizowany a jezioro oczyszczane - mówi Rafał Nachyła, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Iłży.

Zbiornik ma status miejsca wykorzystywanego do kąpieli. Nad jeziorem znajduje się plaża, wydzielone miejsce do kąpieli dla dzieci i dorosłych. Do dyspozycji gości są dwa boiska do piłki plażowej, siłownia zewnętrzna a na dzieci czeka plac zabaw. Czynna jest również wypożyczalnia sprzętu wodnego - kajaków, rowerów wodnych oraz łódki. Wypożyczenie kajaku dwuosobowego to koszt 8 złotych za godzinę, dwuosobowego roweru 12 złotych a czteroosobowego 18 złotych za godzinę. Wynajęcie łodzi kosztuje 25 złotych za godzinę.

Źródło: ilza.pl
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz
powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

W Radomiu wyglądamy wiosny, tymczasem lekkoatleci ZTE, którzy przebywają w Zakopanem na obozie szkoleniowym, podziwiają Tatry w zimowej scenerii

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft