Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-08-11; 19:39:08 | Radom
Święto Wojska Polskiego na radomskim lotnisku
Na terenie 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego w Radomiu odbyły się uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego.

Tradycyjnie, uroczystości organizowali dowódca 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego płk dypl. pil. Jana Skowroń i Prezydent Miasta Radomia Radosława Witkowski.

W tym roku wojsko zaprosiło radomian na teren 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego, gdzie w ramach Dnia Otwartych Koszar radomianie mogli zwiedzić Salę Tradycji 42. Bazy Lotnictwa Szkolnego, obejrzeć wystawę sprzętu wyprodukowanego w Fabryce Broni „Łucznik”, wziąć udział w treningach na symulatorze lotów oraz obejrzeć sprzęt, który na co dzień jest wykorzystywany przez żołnierzy z Radomia.

Na zakończenie, na lotnisku została także odprawiona Msza Święta, po której odbył się uroczysty apel. Po jego zakończeniu zgromadzeni na płycie lotniska mieszkańcy mogli obejrzeć defiladę i przelot Zespołu Akrobacyjnego "Orlik".

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

W Radomiu wyglądamy wiosny, tymczasem lekkoatleci ZTE, którzy przebywają w Zakopanem na obozie szkoleniowym, podziwiają Tatry w zimowej scenerii

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft