Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-08-11; 20:17:29 | Radom
Dariusz Wójcik pisze interpelację w sprawie remontu dachu hali MOSiR
Przewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu, Dariusz Wójcik, skierował do prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego interpelację w sprawie remontu dachu hali sportowej MOSiR przy ulicy Narutowicza.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu w środę, 9 sierpnia, ogłosił przetarg na modernizację dachu wraz montażem instalacji fotowoltaicznej przy ul. Narutowicza 9. Z zamieszczonego na stronie MOSiR-u ogłoszenia wynika, że wykonawca na wykonanie zadania będzie miał 90 dni od dnia podpisania umowy. Sytuacja ta zaniepokoiła przewodniczącego Rady Miejskiej Dariusza Wójcika. - To jest ten termin, że ani Rosa Radom, ani Cerrad Czarni Radom nie rozegrają swoich meczów na tym stadionie - zauważa przewodniczący.

Zdaniem Wójcika wpływ zaistniałej sytuacji na funkcjonowanie radomskich klubów nie świadczy dobrze o Radomiu, a wręcz kompromituje nasze miasto. - Apeluję do pana prezydenta, żeby wycofał się z tego ogłoszenia, bo wstyd będzie jeżeli nasze drużyny będą grały w Kielcach, Ostrowcu Świętokrzyskim albo w Warszawie. To nie jest promocja naszego miasta. To jest wręcz wystawienie naszego miasta na pośmiewisko - powiedział Dariusz Wójcik, przewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu podczas konferencji prasowej.

Dariusz Wójcik w tej sprawie wystosował do prezydenta Radosława Witkowskiego interpelację, w której prosi o informację w jaki sposób włodarz Radomia chce rozwiązać problem związany z wyłączeniem z użytkowania hali MOSiR, na której rozgrywane były mecze radomskich klubów Rosa Radom i Cerrad Czarni Radom. Z tej sprawie prosi o zorganizowanie spotkania z zarządami drużyn, podczas którego przedstawione zostaną propozycje rozwiązania zaistniałej sytuacji.

Foto: Dariusz Wójcik - Przewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu/ Facebook.com

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft