Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-08-11; 20:17:29 | Radom
Dariusz Wójcik pisze interpelację w sprawie remontu dachu hali MOSiR
Przewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu, Dariusz Wójcik, skierował do prezydenta Radomia Radosława Witkowskiego interpelację w sprawie remontu dachu hali sportowej MOSiR przy ulicy Narutowicza.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu w środę, 9 sierpnia, ogłosił przetarg na modernizację dachu wraz montażem instalacji fotowoltaicznej przy ul. Narutowicza 9. Z zamieszczonego na stronie MOSiR-u ogłoszenia wynika, że wykonawca na wykonanie zadania będzie miał 90 dni od dnia podpisania umowy. Sytuacja ta zaniepokoiła przewodniczącego Rady Miejskiej Dariusza Wójcika. - To jest ten termin, że ani Rosa Radom, ani Cerrad Czarni Radom nie rozegrają swoich meczów na tym stadionie - zauważa przewodniczący.

Zdaniem Wójcika wpływ zaistniałej sytuacji na funkcjonowanie radomskich klubów nie świadczy dobrze o Radomiu, a wręcz kompromituje nasze miasto. - Apeluję do pana prezydenta, żeby wycofał się z tego ogłoszenia, bo wstyd będzie jeżeli nasze drużyny będą grały w Kielcach, Ostrowcu Świętokrzyskim albo w Warszawie. To nie jest promocja naszego miasta. To jest wręcz wystawienie naszego miasta na pośmiewisko - powiedział Dariusz Wójcik, przewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu podczas konferencji prasowej.

Dariusz Wójcik w tej sprawie wystosował do prezydenta Radosława Witkowskiego interpelację, w której prosi o informację w jaki sposób włodarz Radomia chce rozwiązać problem związany z wyłączeniem z użytkowania hali MOSiR, na której rozgrywane były mecze radomskich klubów Rosa Radom i Cerrad Czarni Radom. Z tej sprawie prosi o zorganizowanie spotkania z zarządami drużyn, podczas którego przedstawione zostaną propozycje rozwiązania zaistniałej sytuacji.

Foto: Dariusz Wójcik - Przewodniczący Rady Miejskiej w Radomiu/ Facebook.com

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

W Radomiu wyglądamy wiosny, tymczasem lekkoatleci ZTE, którzy przebywają w Zakopanem na obozie szkoleniowym, podziwiają Tatry w zimowej scenerii

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft