Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-10-06; 12:28:37 | Kultura
Wygraj dwa bilety na spektakl „Kłamstwo” w gwiazdorskiej obsadzie [ZA KLIK]
Chcesz się świetnie bawić na spektaklu „Kłamstwo” w gwiazdorskiej obsadzie lub zrobić świetny prezent najbliższej osobie i zabrać ją na spektakl, w którym zagrają: Joanna Liszowska, Izabela Kuna, Milena Suszyńska, Mikołaj Roznerski, Sambor Czarnota, Piotr Szwedes, Adriana Kalska, a reżyserem jest Wojciech Malajkat. Wystarczy wziąć udział w zbawie, aby zdobyć dwa bilety do sali koncertowej Radomskiej Orkiestry Kameralne na spektakl „Kłamstwo”.

.


Żeby zdobyć dwa bilety na spektakl „Kłamstwo” wystarczy zalajkować nasz FanPage-Radomnews, oraz FanPage-IdeaArt, a jeśli już to zrobiłeś to:
1. kliknąć "Lubię to" w linku na facebookowym fanpageu TEGO NEWSA.
2. i udostępnić publicznie TEN NEWS na swojej tablicy. W komentarzu można napisać : „Kłamstwo”

I to wszystko. Zwycięzców poznamy w piątek 12.10.17. Skontaktujemy się z nimi osobiście.

Florian Zeller, francuski dramaturg zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego telemarku, porusza się z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów. Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spektaklu „Kłamstwo”!
Francuski dramaturg Florian Zeller spróbował kłamstwo zweryfikować w warunkach scenicznych. Udało mu się to na tyle, że w całej Europie widzowie podczas przedstawień spadają z krzeseł z rozbawienia, za chwilę wracają na miejsca dyskretnie zerkając wokół i szukając wsparcia i zrozumienia u innych kobiet i mężczyzn. Niech to uświadomi siłę rażenia tego tekstu.
Reżyser przedstawienia, Wojciech Malajkat, zdradza: „Przeraża nas to, jak można wygodnie żyć w związku, jednocześnie nie wiedząc nic o sobie nawzajem”.
Producent spektaklu, Piotr Szwedes, zastrzega jednak: „Warto to zobaczyć, oczywiście, nie po to, aby dowiedzieć się, jak skutecznie oszukać partnera lub partnerkę. Nie traktujcie tego, jako spektaklu instruktażowego. O nie! Warto, ponieważ, jak w soczewce skupimy dwa dni Waszego życia w dwóch godzinnych aktach. Rozbierzemy was na części pierwsze, a czy dacie się złożyć? To już zostawiamy Wam. To nie tylko komedia, ale i bardzo cenny przekaz”.

Spektakl odbędzie się 27 października o godzinie 19:00 w sali Radomskiej Orkiestry Kameralnej przy ulicy Żeromskiego 53.
Bilety do nabycia na stronach:
http://biletyna.pl/event/Klamstwo-Sala-Koncertowa-Radomskiej-Orkiestry-Kameralnej-Radom-e51654.html
http://www.kupbilecik.pl/impreza-18880-klamstwo.radom.html

Rezerwacje grupowe (od 20 osób) - tel. 519770303
oraz w Polskim Biurze Podróży pl. Konstytucji 3 Maja 5
Bilety w cenie 65zł, 75zł, 85zł

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Po raz 40. pątnicy z diecezji radomskiej pielgrzymowali na Jasną Górę

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft