Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-10-09; 23:43:06 | Kultura
Finałowa rozgrywka w grze miejskiej
W sobotę, 14 października, MOK „Amfiteatr” zaprasza na finał gry miejskiej z sekretnym składnikiem w tle

Od godz. 10 chętni radomianie będą mogli wziąć udział w finale gry miejskiej, podczas której wspólnie powędrujemy po mieście, odkrywając jego smaczki. Dosłownie i w przenośni, bowiem motywem przewodnim gry jest... sekretny składnik!

„Młody, stary – dwa bratanki” to pomysł radomianina, realizowany w projekcie „Kreatywni razem. Cały Radom w Amfiteatrze”. Gra miejska, która ma zaangażować rodziny wielokopoleniowe, bazuje na historii radomskich smaków i kulinariów.

– W czasie cyklicznych zajęć stworzyliśmy grę, do udziału w której zapraszamy wszystkich mieszkańców Radomia. Gwarantujemy świetną zabawę, w czasie której będziecie musieli zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami, a które dla Was przygotowali uczestnicy warsztatów – trzeba będzie wykazać się spostrzegawczością, wiedzą o naszym mieście, a także logicznym myśleniem. To świetna przygoda dla wszystkich, którzy lubią wyzwania i pasjonują się historią Radomia. Zapraszamy maksymalnie 4-osobowe grupy – zapowiada Anna Dudziak, koordynatorka projektu.

Wstęp wolny. Obowiązują zapisy pod nr telefonu 667 901 900. Zaczynamy o godz. 10. Start – pod dawnym kinem Apollo (pierwsza zagadka!).

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Po raz 40. pątnicy z diecezji radomskiej pielgrzymowali na Jasną Górę

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft