Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-11-08; 10:01:26 | Radom
Uwaga na utrudnienia podczas Marszu Wolności
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z planowanym przejściem Marszu Wolności (w ramach obchodów Święta Niepodległości), w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym i kursowaniu komunikacji miejskiej w centrum miasta.

Uczestnicy marszu przejdą w godzinach około 8:40-9:00 sprzed VI Liceum Ogólnokształcącego ulicami Kilińskiego, Niedziałkowskiego, Żeromskiego i aleją Chrapka do katedry. Po mszy świętej, w godzinach około 10:00-11:00, odbędzie się druga część marszu - aleją Chrapka oraz ulicami Żeromskiego i Rwańską do Rynku.

Marsz może spowodować opóźnienia w kursowaniu autobusów linii 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 17 i 19. MZDiK prosi wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie trasy przemarszu, stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem i w miarę możliwości omijanie tych ulic w podanych godzinach - informuje MZDiK.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Zdjęcie z Leandro Rossi, najskuteczniejszym piłkarzem II ligi, było najbardziej pożądanym po ostatnim jesiennym meczu Radomiaka

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft