Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2017-11-08; 10:01:26 | Radom
Uwaga na utrudnienia podczas Marszu Wolności
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że w związku z planowanym przejściem Marszu Wolności (w ramach obchodów Święta Niepodległości), w dniu 10 listopada 2017 roku (piątek) wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym i kursowaniu komunikacji miejskiej w centrum miasta.

Uczestnicy marszu przejdą w godzinach około 8:40-9:00 sprzed VI Liceum Ogólnokształcącego ulicami Kilińskiego, Niedziałkowskiego, Żeromskiego i aleją Chrapka do katedry. Po mszy świętej, w godzinach około 10:00-11:00, odbędzie się druga część marszu - aleją Chrapka oraz ulicami Żeromskiego i Rwańską do Rynku.

Marsz może spowodować opóźnienia w kursowaniu autobusów linii 1, 3, 5, 7, 8, 9, 10, 14, 15, 17 i 19. MZDiK prosi wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie trasy przemarszu, stosowanie się do poleceń osób kierujących ruchem i w miarę możliwości omijanie tych ulic w podanych godzinach - informuje MZDiK.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft