Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-11-08; 11:58:04 | Białobrzeski
Charytatywna akcja dla dzieci z ogromnym sukcesem
Aż 41 500 zł na wsparcie dzieci uzdolnionych artystycznie zabranych zostało podczas III Powiatowej Gali Charytatywnej w Białobrzegach


Starosta Białobrzeski, Andrzej Oziębło oraz Burmistrz Miasta i Gminy Białobrzegi Adam Bolek oficjalnie przekazali środki finansowe zebrane w ramach organizacji III Powiatowej Gali Charytatywnej na rzecz Białobrzeskiego Towarzystwa Kulturalnego.

III Powiatowa Gala Charytatywna odbyła się 21 października br. w Hali Sportowej w Białobrzegach. Gwiazdą wieczoru była jedna z najpopularniejszych grup kabaretowych w Polsce – Kabaret Młodych Panów. Uczestnicy degustowali tradycyjnych potraw kulinarnych przygotowanych przez uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Białobrzegach i nasze lokalne restauracje, licytowali przekazane przez fundatorów przedmioty oraz doskonale bawili się przy akompaniamencie zespołu GAMA DANCE.

- Tegoroczna edycja wydarzenia zakończyła się po raz kolejny sukcesem, dlatego inicjatywa tego niezwykłego wydarzenia, Gali Charytatywnej będzie kontynuowana co roku. Oddźwięk z jakim spotkała się Gala oraz informacje, które spływały po jej zakończeniu utwierdzają nas o słuszności jej organizacji. Dziękuję wszystkim tym, którzy przyczynili się do jej sukcesu – podsumował starosta, Andrzej Oziębło.

Zebrana kwota została przekazana na rzecz Białobrzeskiego Towarzystwa Kulturalnego, które w niedługim czasie poinformuje o zasadach i rodzajach przyznawania pomocy dzieciom uzdolnionym artystycznie.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft