Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2017-11-10; 11:43:30 | Radom
Przewinienie autem utraconym w Wielkiej Brytanii
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zatrzymali do kontroli pojazd marki bmw, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość. Po sprawdzeniu okazało się, że pojazd ten jest utracony na terenie Wielkiej Brytanii.

W ostatnich dniach policjanci z drogówki zauważyli na ulicy Warszawskiej pojazd marki bmw, który przekracza dozwoloną prędkość. Zatrzymali auto do kontroli, którym kierował 26-letni mieszkaniec Radomia. Kierujący przekroczył dozwoloną w tym miejscu prędkość o blisko 40 km/h. Za wykroczenie, które popełnił otrzymał mandat i punkty karne.

Na powyższym policyjna kontrola się nie zakończyła. Funkcjonariusze
sprawdzili dokumenty oraz pojazd i po sprawdzeniu w policyjnych bazach
danych okazało się, że to auto figuruje jako utracone na terytorium
Wielkiej Brytanii.

Mężczyzna twierdził, że kilka miesięcy temu kupił to auto - bez umowy. W trakcie wykonanych czynności pojazd został zabezpieczony przez policjantów prowadzących postępowanie w tej sprawie. Trwają czynności zmierzające do ustalenia źródła pochodzenia samochodu i wyjaśnienia wszelkich okoliczności towarzyszących wprowadzeniu tego pojazdu do obrotu na terenie Polski - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft