Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2017-11-10; 11:43:30 | Radom
Przewinienie autem utraconym w Wielkiej Brytanii
Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zatrzymali do kontroli pojazd marki bmw, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość. Po sprawdzeniu okazało się, że pojazd ten jest utracony na terenie Wielkiej Brytanii.

W ostatnich dniach policjanci z drogówki zauważyli na ulicy Warszawskiej pojazd marki bmw, który przekracza dozwoloną prędkość. Zatrzymali auto do kontroli, którym kierował 26-letni mieszkaniec Radomia. Kierujący przekroczył dozwoloną w tym miejscu prędkość o blisko 40 km/h. Za wykroczenie, które popełnił otrzymał mandat i punkty karne.

Na powyższym policyjna kontrola się nie zakończyła. Funkcjonariusze
sprawdzili dokumenty oraz pojazd i po sprawdzeniu w policyjnych bazach
danych okazało się, że to auto figuruje jako utracone na terytorium
Wielkiej Brytanii.

Mężczyzna twierdził, że kilka miesięcy temu kupił to auto - bez umowy. W trakcie wykonanych czynności pojazd został zabezpieczony przez policjantów prowadzących postępowanie w tej sprawie. Trwają czynności zmierzające do ustalenia źródła pochodzenia samochodu i wyjaśnienia wszelkich okoliczności towarzyszących wprowadzeniu tego pojazdu do obrotu na terenie Polski - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft