Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-11-10; 12:15:24 | Radom
Polska zagra z Meksykiem ostatni mecz w 2017 roku!
W dniu dzisiejszym będziemy świadkami ostatniego meczu Reprezentacji Polski, który odbędzie się w tym roku. Mecz, który na pewno ma wiele podtekstów i który dla naszych reprezentantów jest bardzo istotny, albowiem po ostatnim remisie, kadra Polski ma wielki niedosyt ze spotkania i będzie szukać dla siebie przełamania w meczu z Meksykiem.
Meksyk to z kolei drużyna bardzo ambitna, która na boisku jest szybka, kreatywna i ofensywna w sposób widoczny (ostatnie 3 mecze to minimum 2-3 bramki strzelone przez piłkarzy Meksyku). Jasno daje nam to do zrozumienia, że Meksyk będzie o wiele groźniejszą drużyną, niż Urugwaj, z którym to dopiero co mierzyliśmy się.

Warto jest jednak spoglądać na to, że Meksyk to również drużyna, która wiele goli traci. Pomimo swoich remisów lub wygranych, również ilość strzelonych goli Meksykowi jest spora, co może dawać nam świetną szansę do upatrywania dobrego wyniku dla nas. Niestety bukmacherzy po ostatnim remisie na Narodowym nie podzielają naszego zdania, albowiem zakłady sportowe u bukmachera który wspiera patronatem sponsorskim drużynę Śląska Wrocław , jasno pokazuje, że to Meksyk jest faworytem tego spotkania.

Kolejne mecz bez Lewandowskiego

Z pewnością dużym brakiem jest Robert Lewandowski, który w meczu z Urugwajem prawdopodobnie mógłby odmienić losy spotkania. Jak wiadomo, Polska reprezentacja miała wiele dogodnych sytuacji w meczu z Urugwajem i brakowało wykończenia, które właśnie Robert Lewandowski, mógł zapewnić naszej kadrze.

Patrząc przez pryzmat wielu ofensywnych zawodników i udział w meczu 29 letniego Meksykanina, Javiera Hernándeza, można pokusić się o stwierdzenie, że Meksyk na pewno będzie w stanie strzelić nam jedną bramkę, biorąc pod uwagę ich kreatywność w polu karnym i skuteczność, jaką może się popisać Meksyk w ostatnich latach.

Pozostaje nam czekać na pierwszy gwizdek, który już o 20:45 będziemy mogli słyszeć na stadionie Energa w Gdańsku. Zapraszamy do oglądania!

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Zdjęcie z Leandro Rossi, najskuteczniejszym piłkarzem II ligi, było najbardziej pożądanym po ostatnim jesiennym meczu Radomiaka

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft