Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-11-13; 09:04:23 | Radomski
Czołowe zderzenie na krajowej Dwunastce
W poniedziałek rano w miejscowości Rajec Szlachecki doszło do zderzenia pojazdu osobowego z ciężarowym. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godz. 4.20 na drodze krajowej nr 12. W kierunku Radomia jechał pojazd osobowy marki bmw, natomiast z naprzeciwka jechał pojazd ciężarowy z naczepą gdy w miejscowości Rajec Szlachecki doszło do czołowego zderzenia. Dwóch obywateli Ukrainy w wieku 44 i 47 lat podróżujących osobówką zostało przewiezionych do szpitala.

Podczas wykonywanych na miejscu zdarzenia czynności przez służby droga była zablokowana, a ruch kierowany był objazdami. Po godz. 8 droga została odblokowana. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Zdjęcie z Leandro Rossi, najskuteczniejszym piłkarzem II ligi, było najbardziej pożądanym po ostatnim jesiennym meczu Radomiaka

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft