Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-11-13; 16:58:46 | Radom
STAND-UP w Kręgielni Platinium już w czwartek!
Po raz pierwszy w Kręgielni Platinium odbędzie się wieczór ze STAND-UP-em. Również po raz pierwszy w naszym mieście gościć będą: Grzegorz Dolniak, Tomek Nowaczyk, Mieszko Minkiewicz. Ruszyła właśnie sprzedaż biletów na to wydarzenie.


A wy mieliście już pierwszy raz.... ze stand-upem....?
Jeśli nie to polecamy się na czwartkowy, listopadowy wieczór Kręgielnie Platinium.

Kiedy? Czwartek - 23 listopada
O której? 20:00
Bilety do kupienia od 16 października w Kręgielnia Platinium!
20 zł - przedsprzedaż
30 zł - w dniu imprezy

Rezerwacja stolików pod nr 48 674 62 17!

Więcej o głównych bohaterach tego wieczoru:

Grzegorz Dolniak

Szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Słoik widywany na co dzień w telewizyjnej Dwójce oraz na antenie TVP Rozrywka, gdzie z powodzeniem prowadzi programy i felietony satyryczne. Od lat związany ze środowiskiem komediowym. Jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwalu Komedii SZPAK, aktorem teatru improwizacji Przyjezdni. Los sceniczny rzucił go również w objęcia stand-up'u.

Tomek Nowaczyk

Tomek Nowaczyk to jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Zwycięzca konkursu One Ryj Show podczas XIX Rybnickiej Jesieni Kabaretowej 2014. Jeden z najbardziej energetycznych komików, mówią, że „napierdziela jak karabin”. Na scenie daje z siebie wszystko i jeszcze trochę. Członek kabaretu Czesuaf, nałogowy biegacz (kilkanaście ukończonych maratonów i żyje!), autor wierszy dla dzieci. Jako stand-uper tworzy wybitnie nie dla dzieci. Stworzył już trzy godzinne materiały stand-upowe, ostatni nosi tytuł „Myślę, więc gadam”. Tytuł ma sugerować, że Tomek dużo myśli. Bez wątpienia dużo gada. Podobno w nowym materiale wypowiada około 6.000 słów. W tym parę niecenzuralnych. Tomek ma wielu fanów, z tym że nie wszyscy już o tym wiedzą. Występował na wielu scenach w całej Polsce, a także na ekranach telewizorów w programie Tylko dla Dorosłych (TVP2) oraz relacji z Rybnickiej Jesieni Kabaretowej (Polsat).

Mieszko Minkiewicz

Mieszko szwęda się koło sceny już od 10 lat. Bardzo śmieszny. Podobno przy jego porodzie trzy osoby zmarły ze śmiechu. Na scenie trochę nerdzi. Mówi jak to o siebie nie dba, ile leveli wczoraj nabił i że pizza to najlepsze jedzenie bo samo przyjeżdża. Poza tym lubi piwo. Od zawsze. Jak dorośnie, chce być piwem. A rośnie cały czas.

Na scenie od 2007 roku, od 2015 występuje też solo. Członek kabaretu Inaczej i grupy improwizacyjnej ŻBIK. Zdobywca ponad 50 nagród na festiwalach w całej Polsce. Występował na antenie Polstau, TVP2, TVP Rozrywka, Nowa TV i Comedy Central.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Zdjęcie z Leandro Rossi, najskuteczniejszym piłkarzem II ligi, było najbardziej pożądanym po ostatnim jesiennym meczu Radomiaka

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft