Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-12-04; 08:54:22 | Radom
Za makulaturę dostaniesz prezent!
Pierwszy raz w tak wyjątkowy dzień jak „Mikołajki”, w godz. 10.00 – 15.00 w Punkcie Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych przy ul. Witosa 96 Mikołaj będzie rozdawał prezenty.

Dla 25 radomian, którzy przyniosą minimum 30 kg czystej i suchej makulatury przewidziane są super stojaki, pojemniki na baterie, plecaki i powerbanki. Ale tego dnia nikt nie odejdzie z PSZOK-u bez upominku. Każdy mieszkaniec Radomia, który odda selektywnie zebrane odpady i dostarczy je do PSZOK-u otrzyma od Mikołaja drobiazg.

Tegoroczne akcje zbiórki makulatury pokazały, jak dużo materiałów papierniczych zalega w naszych domach. Akcja zbiórki makulatury jest więc kolejną okazją do zrobienia porządku oraz spełnienia społecznego obowiązku podnoszenia poziomów recyklingu. Zbędne gazety, pudełka, książki, ulotki czy papierowe torebki to materiały, które można przetworzyć na nowe produkty. Segregacja makulatury przynosi korzyści także przyrodzie – recykling papieru chroni kolejne drzewa przed ścięciem. Stawka jest tego warta – wystarczy odpowiednia segregacja.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem wydarzenia oraz do udziału. Warto śledzić informacje o akcji na fanpage www.facebook.com/SegregujSmieci.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft