Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-12-05; 22:02:53 | Radom
(Niemal) 100 lat razem z American Corner
Przez najbliższe dwa lata ambasada USA w Warszawie oraz Konsulat Generalny USA w Krakowie będę obchodzić dwie setne rocznice: odzyskanie niepodległości przez Polskę w 1918 roku oraz ustanowienie relacji dyplomatycznych między Polską, a USA w 1919 roku. W roku 2018 i 2019 na terenie całej Polski (również w Radomiu) odbędzie się wiele wydarzeń upamiętniających wspomniane powyżej obie rocznice.

Już 6 grudnia o godz. 12 rozpocznie się cykl spotkań nieformalną imprezą inauguracyjną, która odbędzie się w siedzibie American Corner Radom przy ul. Traugutta 31/33.

Impreza będzie również okazją do rozmowy z amerykańskimi dyplomatami. Nie zabraknie tortu i niespodzianek dla przybyłych gości. W programie również przemówienie internetowe Ambasadorem USA - Paula Jones'a oraz łączenie online z wieloma instytucjami, które wspólnie wezmą udział w wydarzeniu inauguracyjnym.Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft