Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2017-12-07; 18:47:25 | Radom
W sobotę zabłyśnie świąteczna dekoracja
Już w najbliższą sobotę uroczyście zostanie odpalona świąteczna iluminacja Radomia. Zabłyśnie dekoracja, która w tym roku zostanie wzbogacona o kilka nowych elementów.Władze miasta zapraszają w sobotę, na godzinę 16.30, na plac przed Urzędem Miejskim. – Radomianie już nie raz pokazali, że chcą wspólnie spędzać czas. Spotkajmy się więc w sobotę, by razem poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że ten świąteczny wystrój przypadnie Państwu do gustu i dodatkowo będzie zachęcał do udziału we wszystkich wydarzeniach zaplanowanych w najbliższym czasie na deptaku – mówi prezydent Radosław Witkowski.

Przypomnijmy, że zeszłoroczna iluminacja świąteczna Radomia tak spodobała się internautom, że zwyciężyła w regionalnym etapie 8. edycji plebiscytu „Świeć się z Energą”. W nagrodę do trzech radomskich organizacji charytatywnych trafił sprzęt AGD - przypomina strona magistratu.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 
Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft