Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2017-12-07; 18:47:25 | Radom
W sobotę zabłyśnie świąteczna dekoracja
Już w najbliższą sobotę uroczyście zostanie odpalona świąteczna iluminacja Radomia. Zabłyśnie dekoracja, która w tym roku zostanie wzbogacona o kilka nowych elementów.Władze miasta zapraszają w sobotę, na godzinę 16.30, na plac przed Urzędem Miejskim. – Radomianie już nie raz pokazali, że chcą wspólnie spędzać czas. Spotkajmy się więc w sobotę, by razem poczuć atmosferę zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Mam nadzieję, że ten świąteczny wystrój przypadnie Państwu do gustu i dodatkowo będzie zachęcał do udziału we wszystkich wydarzeniach zaplanowanych w najbliższym czasie na deptaku – mówi prezydent Radosław Witkowski.

Przypomnijmy, że zeszłoroczna iluminacja świąteczna Radomia tak spodobała się internautom, że zwyciężyła w regionalnym etapie 8. edycji plebiscytu „Świeć się z Energą”. W nagrodę do trzech radomskich organizacji charytatywnych trafił sprzęt AGD - przypomina strona magistratu.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Popisy zespołu Frecce Tricolori jeszcze długo pozostaną w pamięci lokalnych fanów lotnictwa

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft