Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2018-01-12; 14:02:46 | Radom
Stand-up w Platinium – zapraszamy!
Po raz drugi Kręgielnia Platinium w Radomiu zaprasza na Stand-up. Tym razem wystąpią: Janek Wolańczyk, Mateusz Socha i Grzegorz Dolniak. Wydarzenie we wtorek 30 stycznia, ale bilety można kupować już teraz!


Na początek kilka słów o artystach, którzy wystąpią podczas drugiego Stand-upu w Kręgielni Platinium.
Janek Wolańczyk to jedyny w Polsce jąkający się Stand-uper. Komik który oddaje widowni swoją całą niepojętą energię. Współ lider grupy "Wrocławski Stand-up". Zajmuje się Stand-upem od dwóch lat, jeździ po Polsce i opowiada o tym jak jego jąkanie wpływa na życie oraz przytacza autentyczne sytuacje z swojego rodzinnego domu, z którymi na pewno się utożsamicie! Możecie się spodziewać, że będzie długo dochodził do… jednego słowa. Ma na swoim koncie masę zorganizowanych imprez z czego największa to bitwa "Stand-Up War", która zgromadziła 22. komików z całej Polski.

Mateusz Socha - komik z Żagania pod wrocławską przykrywką. W swoim programie pierze rodzinne brudy, podejmuje tematy życia codziennego i opowiada historie o delikatnym zabarwieniu erotyczno-freudowskim.

Grzegorz Dolniak - szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Słoik widywany na co dzień w telewizyjnej Dwójce oraz na antenie TVP Rozrywka, gdzie z powodzeniem prowadzi programy i felietony satyryczne. Od lat związany ze środowiskiem komediowym. Jest pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym Festiwalu Komedii SZPAK, aktorem teatru improwizacji Przyjezdni. Los sceniczny rzucił go również w objęcia stand-up'u.

Bilety w cenie 25 zł można kupować w Kręgielni Platinium. Warto, bo w dniu imprezy cena będzie wynosiła 30 zł.
Początek wydarzenia o godz. 20, a wejście na salę od godz. 19. Nie ma rezerwacji miejsc!

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz
powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

W Radomiu wyglądamy wiosny, tymczasem lekkoatleci ZTE, którzy przebywają w Zakopanem na obozie szkoleniowym, podziwiają Tatry w zimowej scenerii

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft