Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-01-27; 17:19:33 | Grójecki
Sławomir, Pectus i Lady Pank wystąpią na Święcie Kwitnących Jabłoni
Znany jest już program Święta Kwitnących Jabłoni 2018. W tym roku w dniach 19 i 20 maja wystąpią artyści lokalni oraz gwiazdy: Izabella Trojanowska z zespołem, Sławomir z kapelą „Trzymajmy się Zapały” oraz Hamak Band, Aleksandra Szwed&The CzadMakers, zespół Pectus i legendarny Lady Pank.

Tegoroczne święto odbywać się będzie w ramach obchodów rocznicy 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Festyn rozpocznie się w sobotę, 19 maja na Placu Targowym przy ul. Kobylińskiej koncertem o godz. 16.00 ”Sady w Obłokach”. Wystąpią grupy i artyści lokalni oraz gwiazdy: Izabella Trojanowska z zespołem, Sławomir z kapelą „Trzymajmy się Zapały” oraz zespół Pectus.

Drugi dzień Święta Kwitnących Jabłoni, 20 maja w niedzielę, rozpocznie się na Rynku o godz. 10 Festynem Rodzinnym „Integracja”: zabawami dla dzieci i rodziców, koncertami zespołów szkół grójeckich. Będą też wybory Króla i Królowej Szarlotki. W drugiej części świątecznej zabawy jej uczestnicy przeniosą się na plac przy ulicy Kobylińskiej. O godz. 16 wystartuje koncert „Jesteśmy razem” dedykowany wszystkim mieszkańcom miasta i gminy Grójec. W programie wystąpią szkolni artyści scen grójeckich – grupy taneczne, zespoły muzyczne, oraz zaproszone gwiazdy: Mirosław Kalisiewicz dawny lider grójeckiego zespołu „Towar Reglamentowany”, teraz twórca i lider kapeli Hamak Band, Aleksandra Szwed & The CzadMakers i gwiazda wieczoru Lady Pank.

źródło: grojec24.net
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft