Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-02-07; 11:50:25 | Kultura
Daga i Deep Dance mają Deja Vu?
Radomianka Dagmara Łozińska nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Tym razem wspólnie z Patrykiem Janasem z zespołu Deep Dance nagrała klip do tanecznego utworu pt. „Deja Vu”. Czy to będzie kolejny hit? Oceńcie sami!


Daga nie zwalnia tempa. Tym razem w duecie z Patrykiem Janasem z zespołu Deep Dance nagrała energetyczną piosenkę pt. „Deja Vu”, do której nakręcony został klip. - Pewnego dnia zadzwonił do mnie dyrektor wytwórni Braxton Music Polska. Pamiętam, że byłam wtedy z mężem w trasie. Zapytał, czy nie chciałabym nagrać duetu z Patrykiem Janasem z zespołu Deep Dance. Początkowo zawahałam się. Miałam przecież zająć się moją karierą solową. Poprosiłam jednak, aby przesłał propozycję na maila,żebym mogła zapoznać się z tekstem i ogólnym zarysem piosenki. Zgodziłam się. Po przesłuchaniu stwierdziłam, że to jest świetne, że warto nad tym popracować. W głowie od razu pojawiały się pomysły - mówi radomianka.

Zdjęcia do teledysku były realizowane w centrum Warszawy. Natomiast tekst piosenki pt. „Deja Vu” opowiada o mężczyźnie, który idąc ulicami miasta zauważa kobietę. – Twarz kobiety bardzo mu kogoś przypomina, jakby już gdzieś ją widział, znał ją. Nie jest jednak pewien, ponieważ szybko znika z jego oczu. Próbuje ją gonić, szuka, słyszy, ale nie może jej złapać. Spotyka ją we śnie i już sam nie wie czy to sen, czy to wszystko już się kiedyś wydarzyło. Czy to się dzieje naprawdę? Czy to tylko Deja Vu? – opowiada tajemniczo Daga.

Najbliższe plany muzyczne Dagmary Łozińskiej nie zmieniły się – w dalszym ciągu priorytetem jest nagranie debiutanckiej płyty, koncertowanie oraz eksperymentowanie z muzyką.

Czy utwór pt. „Deja Vu” nagrany w duecie z Patrykiem Janasem z zespołu Deep Dance zostanie okrzyknięty hitem trwającego karnawału?

Zachęcamy do obejrzenia klipu i jego oceny!


Foto: Daga – Facebook.com

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft