Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-02-07; 11:50:25 | Kultura
Daga i Deep Dance mają Deja Vu?
Radomianka Dagmara Łozińska nie przestaje zaskakiwać swoich fanów. Tym razem wspólnie z Patrykiem Janasem z zespołu Deep Dance nagrała klip do tanecznego utworu pt. „Deja Vu”. Czy to będzie kolejny hit? Oceńcie sami!


Daga nie zwalnia tempa. Tym razem w duecie z Patrykiem Janasem z zespołu Deep Dance nagrała energetyczną piosenkę pt. „Deja Vu”, do której nakręcony został klip. - Pewnego dnia zadzwonił do mnie dyrektor wytwórni Braxton Music Polska. Pamiętam, że byłam wtedy z mężem w trasie. Zapytał, czy nie chciałabym nagrać duetu z Patrykiem Janasem z zespołu Deep Dance. Początkowo zawahałam się. Miałam przecież zająć się moją karierą solową. Poprosiłam jednak, aby przesłał propozycję na maila,żebym mogła zapoznać się z tekstem i ogólnym zarysem piosenki. Zgodziłam się. Po przesłuchaniu stwierdziłam, że to jest świetne, że warto nad tym popracować. W głowie od razu pojawiały się pomysły - mówi radomianka.

Zdjęcia do teledysku były realizowane w centrum Warszawy. Natomiast tekst piosenki pt. „Deja Vu” opowiada o mężczyźnie, który idąc ulicami miasta zauważa kobietę. – Twarz kobiety bardzo mu kogoś przypomina, jakby już gdzieś ją widział, znał ją. Nie jest jednak pewien, ponieważ szybko znika z jego oczu. Próbuje ją gonić, szuka, słyszy, ale nie może jej złapać. Spotyka ją we śnie i już sam nie wie czy to sen, czy to wszystko już się kiedyś wydarzyło. Czy to się dzieje naprawdę? Czy to tylko Deja Vu? – opowiada tajemniczo Daga.

Najbliższe plany muzyczne Dagmary Łozińskiej nie zmieniły się – w dalszym ciągu priorytetem jest nagranie debiutanckiej płyty, koncertowanie oraz eksperymentowanie z muzyką.

Czy utwór pt. „Deja Vu” nagrany w duecie z Patrykiem Janasem z zespołu Deep Dance zostanie okrzyknięty hitem trwającego karnawału?

Zachęcamy do obejrzenia klipu i jego oceny!


Foto: Daga – Facebook.com

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft