Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-02-07; 17:26:46 | Radom
Czterech radomian zatrzymanych po pobiciu
Policjanci z zespołu operacyjno rozpoznawczego z Komisariatu II zatrzymali czterech mieszkańców Radomia w sprawie pobicia. 17-latek usłyszał już zarzut, natomiast o konsekwencjach jakie poniosą trzej nieletni zadecyduje sąd dla nieletnich.

Sprawa miała swój początek, gdy 23-letni mieszkaniec Radomia zaprosił do domu dwóch mężczyzn i mieli razem grać na konsoli. „Goście” ukradli z mieszkania konsolę oraz gry i uciekli. Policjanci zatrzymali w tej sprawie dwóch 18-latków, którzy następnie usłyszeli zarzuty kradzieży. Mężczyźni poskarżyli się kolegom, a Ci w rewanżu pobili 23-latka. Policjanci operacyjni z Komisariatu II szybko ustalili i zatrzymali 4 młodych mężczyzn w tej sprawie. 17-latek usłyszał już zarzut pobicia, natomiast o konsekwencjach, jakie poniesie trzech nieletnich w wieku 15-16 lat zadecyduje sąd dla nieletnich.

Za pobicie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft