Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-02-07; 19:58:17 | Radom
Konkurs fotograficzny "Mój powiat w obiektywie" 2017
Trwa VI edycja konkursu fotograficznego „Mój powiat w obiektywie” organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Radomiu.

Myślą przewodnią przedsięwzięcia jest prezentacja turystycznych, przyrodniczych i krajobrazowych walorów powiatu radomskiego. Mamy nadzieję, że młodym Autorom uda się również wywołać u oglądających wrażenia dotyczące historii i współczesności, połączenia tradycji z nowoczesnością, tego, co było, z perspektywą nadchodzących lat.

- Proponujemy szeroką formułę prezentowanych treści, w której będzie miejsce na realizację oryginalnych pomysłów czy indywidualnych i osobistych inspiracji. W konkursie mogą brać udział uczniowie 7 klas szkół podstawowych, uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu radomskiego. Każdy uczestnik może przesłać 1 zdjęcie w terminie od 20 stycznia do 28 lutego 2018 na adres Starostwo Powiatowe w Radomiu, ul. Tadeusza Mazowieckiego 7, 26-600 Radom lub złożyć w Wydziale Promocji i Rozwoju Powiatu (pok. 108) z dopiskiem konkurs fotograficzny „Mój powiat w obiektywie” - zachęcają organizatorzy.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft