Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-02-07; 19:58:17 | Radom
Konkurs fotograficzny "Mój powiat w obiektywie" 2017
Trwa VI edycja konkursu fotograficznego „Mój powiat w obiektywie” organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Radomiu.

Myślą przewodnią przedsięwzięcia jest prezentacja turystycznych, przyrodniczych i krajobrazowych walorów powiatu radomskiego. Mamy nadzieję, że młodym Autorom uda się również wywołać u oglądających wrażenia dotyczące historii i współczesności, połączenia tradycji z nowoczesnością, tego, co było, z perspektywą nadchodzących lat.

- Proponujemy szeroką formułę prezentowanych treści, w której będzie miejsce na realizację oryginalnych pomysłów czy indywidualnych i osobistych inspiracji. W konkursie mogą brać udział uczniowie 7 klas szkół podstawowych, uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z powiatu radomskiego. Każdy uczestnik może przesłać 1 zdjęcie w terminie od 20 stycznia do 28 lutego 2018 na adres Starostwo Powiatowe w Radomiu, ul. Tadeusza Mazowieckiego 7, 26-600 Radom lub złożyć w Wydziale Promocji i Rozwoju Powiatu (pok. 108) z dopiskiem konkurs fotograficzny „Mój powiat w obiektywie” - zachęcają organizatorzy.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft