Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-02-08; 12:11:10 | Radom
Dokonali 20 włamań? Wpadli w ręce policji!
Kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o blisko 20 włamań na terenie miasta. Straty jakie spowodowano to kwota ok. 150 tys. złotych. Decyzją sądu jeden z zatrzymanych najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 38 i 39 podejrzewanych o włamania do sklepów na terenie miasta. Z policyjnych ustaleń wynika, że sprawcy w ciągu blisko roku włamali się do około 20 sklepów, a ich łupem padło w sumie ok. 150 tysięcy złotych.

Jeździli w ustalone miejsca rowerami i w kominiarkach. Zebrany materiał dowodowy pozwolił już na przedstawienie zarzutów 38-letniemu mieszkańcowi Radomia. Sąd zadecydował o zastosowaniu wobec mężczyzny tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft