Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-02-08; 12:24:56 | Radomski
Wyjątkowe spotkanie młodych na rok przed ŚDM
Na rok przed Światowymi Dniami Młodzieży w Panamie ruszyła ogromna machina związana z zapisami. Do udziału w tym wydarzeniu będzie młodych radomian zachęcał m.in. ks. abp. Grzegorz Ryś. Odwiedzi on inaugurujące radomskie przygotowania spotkanie, podczas którego zaplanowany został również koncert zespołu "niemaGOtu"

Właśnie zainaugurowana została rejestracja uczestników na Światowe Dni Młodzieży w Panamie, w 2019 roku. Jednym z etapów duchowych przygotowań do niego będzie zimowy Apel Młodych, podczas którego młodzież modlić się będzie w intencji Światowych Dni Młodzieży.

Będzie on także okazją do zapoznania się ze szczegółami danych etapów przygotowań ŚDM, znalezienia informacji na temat wydarzenia czy wreszcie wsparcia dotyczącego wyjazdu.

Modlitwie młodych, którzy spotkają się w hali radomskiego MOSiR-u, towarzyszyć będzie ks. abp Grzegorz Ryś. Podczas spotkania koncert da zespół niemaGOtu.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft