Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-02-08; 15:08:33 | Lipski
Pościg za pijanym kierowcą przewożącym nielegalny tytoń
Policjanci z radomskiej drogówki zatrzymali nietrzeźwego 26-latka, który kierował BMW. Najpierw przekroczył prędkość w terenie zabudowanym, nie zatrzymał się do kontroli, kierował po alkoholu i przewoził nielegalny tytoń.

Funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu pełniąc służbę nieoznakowanym radiowozem na terenie garnizonu mazowieckiego zauważyli na terenie gminy Lipsko kierującego bmw, który przekracza dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym o ok. 40 km/h. Policjanci dali sygnał kierującemu do zatrzymania, jednak ten zignorował to i zaczął uciekać.

Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali pojazd do kontroli, którym kierował 26-latek, a w aucie było również dwóch pasażerów. Funkcjonariusze sprawdzili stan trzeźwości kierowcy i badanie alkomatem wykazało ok. 2 promili alkoholu w organizmie. Natomiast po sprawdzeniu auta okazało się, że jest tam blisko 10 kg nielegalnego tytoniu.

Pasażerowie byli również nietrzeźwi - wszyscy trafili do policyjnej celi.

Następnie wyjaśnianiem sprawy zajęli się policjanci z Lipska. 26-letni kierowca usłyszał już zarzuty - informuje Justyna Leszczyńska z KMP Radom.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 

Zdjęcie tygodnia

W Bajce wiosną jest bardzo wesoło!


Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft