Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-02-09; 12:49:14 | Radom
Radni PO do opozycji: - Wycofajcie się ze szkodliwego działania dla mieszkańców
Radni Platformy Obywatelskiej Marta Michalska-Wilk, Magdalena Lasota, Wiesław Wędzonka, Wioletta Kotkowska przewodniczyli konferencji prasowej, w której wzięło udział także kilkunastu mieszkańców Radomia. - Szkoda, że 68 ulic, które w tym roku było szykowanych do utwardzenie, decyzją radnych opozycji, nie będzie zrealizowane - mówiła Marta Michalska-Wilk.

W spotkaniu, którego tematem były kwestie Radomskiego Programu Drogowego udział wzięli m.in. mieszkańcy ulicy Garbarskiej, Iglastej czy Barlickiego. - Nie zgadzamy się z radnymi opozycji, którzy chcą utwardzać ulice znajdujące się w dobrym stanie. Poprawki opozycji były przygotowane na kolanie, co sprawiło, że do programu zostały dodane ulice, które nie są na to gotowe - mówiła Magdalena Lasota. - Całe zamieszanie sprawiło także, że w tej chwili, z przygotowanego przez wiele miesięcy programu, nie dzieje się nic - denerwowała się.

- Szkoda, że interes niektórych radnych jest ważniejszy. Tak naprawdę, demonstrując swoją siłę, nie dokopali prezydentowi, ale mieszkańcom. Apeluję, żeby szybko wycofali się z tego działania i przywrócili Radomski Program Drogowy - mówił Wiesław Wędzonka.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft