Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 
Aktualności
2018-02-09; 12:49:14 | Radom
Radni PO do opozycji: - Wycofajcie się ze szkodliwego działania dla mieszkańców
Radni Platformy Obywatelskiej Marta Michalska-Wilk, Magdalena Lasota, Wiesław Wędzonka, Wioletta Kotkowska przewodniczyli konferencji prasowej, w której wzięło udział także kilkunastu mieszkańców Radomia. - Szkoda, że 68 ulic, które w tym roku było szykowanych do utwardzenie, decyzją radnych opozycji, nie będzie zrealizowane - mówiła Marta Michalska-Wilk.

W spotkaniu, którego tematem były kwestie Radomskiego Programu Drogowego udział wzięli m.in. mieszkańcy ulicy Garbarskiej, Iglastej czy Barlickiego. - Nie zgadzamy się z radnymi opozycji, którzy chcą utwardzać ulice znajdujące się w dobrym stanie. Poprawki opozycji były przygotowane na kolanie, co sprawiło, że do programu zostały dodane ulice, które nie są na to gotowe - mówiła Magdalena Lasota. - Całe zamieszanie sprawiło także, że w tej chwili, z przygotowanego przez wiele miesięcy programu, nie dzieje się nic - denerwowała się.

- Szkoda, że interes niektórych radnych jest ważniejszy. Tak naprawdę, demonstrując swoją siłę, nie dokopali prezydentowi, ale mieszkańcom. Apeluję, żeby szybko wycofali się z tego działania i przywrócili Radomski Program Drogowy - mówił Wiesław Wędzonka.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 Zdjęcie tygodnia

Tak długo wyczekiwaliśmy na wiosnę, że rzeczywiście, nie warto jej deptać...

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft