Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-02-12; 22:49:24 | Radom
Seniorzy podsumowali karnawał na balu
Takiego balu w Radomiu jeszcze nie było! Blisko pół tysiąca osób powyżej 60. roku życia spotkało się w hali MOSiR-u na I Balu Seniora. Jego druga odsłona już we wtorek!


Tradycyjnie, jak przystało na karnawałowy bal, rozpoczął go uroczysty polonez, a potem, parkiet opanowali już seniorzy, którzy bawili się do późnego wieczora.

Imprezę, po zwycięstwie w konkursie ogłoszonym przez Gminę Miasta Radomia, przygotowało Stowarzyszenie Centrum Młodzieży Arka w Radomiu. - Takie spotkania integrują wiele środowisk, zarówno seniorów, jak i młodych, którzy dzisiaj włączyli się w wolontariat. Widzą, jak pięknie bawią się osoby starsze i dzięki temu mogą być pewni, że jesień życia to także bardzo piękny czas - mówił ks. Andrzej Tuszyński.

Gości powitali prezydenci miasta Radomia, a następnie, Radosław Witkowski, Jerzy Zawodnik oraz Konrad Frysztak również wzięli udział w tańcu otwierającym bal.

Drugi dzień wyjątkowej imprezy już jutro. Kolejna grupa seniorów spotka się na imprezie w hali MOSiR-u. Przypominamy, że na zabawę obowiązują imienne zaproszenia.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft