Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-02-13; 11:57:01 | Radom
Rusza zimowa runda szkoleniowa w COP
Rusza Zimowa Runda Szkoleniowa w Centrum Organizacji Pozarządowych. Jako pierwsze szkolenie: "Ustawa Prawo o stowarzyszeniach oraz Ustawa o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w praktyce codziennej działalności stowarzyszenia".

Szkolenie poprowadzi Artur Gluziński, specjalista w zakresie działalności organizacji pozarządowych.

Spotkanie odbędzie się 19 lutego 2018 r w godzinach 15.15 – 18.45 w Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Struga 1.

Szkolenie skierowane do przedstawicieli organizacji pozarządowych mających swoją siedzibę w Radomiu i tych działających na rzecz mieszkańców Radomia, organizowane we współpracy z MOWES - Mazowieckim Ośrodkiem Wsparcia Ekonomii Społecznej.

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY.

Istnieje możliwość udziału w szkoleniu dwóch lub trzech osób z tej samej organizacji. Limit miejsc jest ograniczony. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia oraz szczegółowe informacje dostępne w Centrum Organizacji Pozarządowych Kancelarii Prezydenta, ul. Struga 1 w Radomiu, Tel. 48 36 20 492, e-mail: cop@umradom.pl.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft