Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 


Aktualności
2018-02-13; 19:24:14 | Radom
Bójka siedmiu osób w centrum Radomia
Operator monitoringu miejskiego obserwując rejon ulic Żeromskiego i Niedziałkowskiego w Radomiu zauważył bójkę siedmiu osób, z których jedna miała w ręku niebezpieczne narzędzie, prawdopodobnie nóż.


Do zdarzenia doszło w nocy minionego weekendu po drugiej godz. 2. Dyżurny natychmiast zadysponował na miejsce zdarzenia dwa patrole interwencyjne Referatu Prewencji pełniące służbę nocną na terenie miasta Radomia.

Na widok zbliżającego się patrolu wszystkie osoby biorące udział w bójce próbowały się oddalić z miejsca zdarzenia, jednak przy współpracy z pracownikiem monitoringu miejskiego, z którym podejmujący interwencje funkcjonariusze mieli bezpośredni kontakt radiowy, strażnicy ujęli wszystkie osoby biorące udział w bójce.

W trakcie czynności służbowych strażnicy ustalili, że grupa znajomych została zaatakowana przez przypadkowego mężczyznę, który uderzył jednego z nich głową w twarz a następnie zaczął wymachiwać przed nimi nożem. Odnaleziono również narzędzie, którym posługiwał się napastnik. Był to nóż, który na widok patrolu sprawca odrzucił na trawnik.

Wszystkie ujęte osoby doprowadzono do I Komisariatu Policji przy ulicy Traugutta w Radomiu i oddano do dyspozycji dyżurnego KP celem wykonania dalszych czynności służbowych.

źródło: strazmiejska.radom.pl
Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Bacznie rozglądajcie się podczas jesiennych spacerów, bo Radomira możecie spotkać wszędzie :)

Cytat tygodnia
Lech Mosiołek (autor, działacz): Klub bez legendy jest jak człowiek bez duszy. Tą ostatnią dla Radomiaka są bracia Czachorowie!
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft