Ustaw jako startową   |   Dodaj do ulubionych

 Aktualności
2018-03-08; 19:57:25 | Kultura
Konkurs na kulturalną inicjatywę z Amfiteatrem
Warsztaty, spotkanie, wydarzenie kulturalne? Zgłoś się do Amfiteatru i zaproponuj, co chciałbyś zorganizować w placówce! Na pomysły MOK czeka do 10 kwietnia

MOK „Amfiteatr” zaprasza radomian do wzięcia udziału w konkursie na kulturalną inicjatywę, którą sfinansuje.

Maksymalny koszt realizacji inicjatywy – 3000 zł. Termin zgłaszania pomysłów: 10 kwietnia 2018. Termin realizacji projektów: II połowa 2018.

- Projekty, które zrealizujemy, wybierzemy wspólnie podczas głosowania. Aplikację konkursową, regulamin zgłaszania i wyboru inicjatyw oraz wykaz kosztów kwalifikowanych znajdziecie na stronie www.amfiteatr.radom.pl. Wypełniony formularz przyślij do nas na adres anna.dudziak@amfiteatr.radom.pl lub przynieś osobiście do nas. Czekamy codziennie, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 w budynku Miejskiego Ośrodka Kultury „Amfiteatr” przy ul. Parkowej 1. Masz pytania? Zadzwoń pod numer 667 901 900 i porozmawiaj z Anną Dudziak – koordynatorką projektu - zachęca Katarzyna Wiśniewska.

Poleć artykuł swoim znajomym


Jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? "Zalajkuj" nas teraz


powróć do strony głównej
 


Zdjęcie tygodnia

Radomskie lekkoatletki przygotowujące się do sezonu w Zakopanem, wykorzystały sprzyjające warunki i ulepiły pierwszego bałwana (fot. Facebook)

Cytat tygodnia
Radosław Witkowski (prezydent Radomia): Oszałamiająca frekwencja świadczy o tym, że wybory dla radomian były bardzo ważne.
Wiadomości sportowe

Copyright 2009-2014 RadomdomNews.pl
Oprogramowanie: KaizenSoft